Heel veel last van de C2000 mast en waarschijnlijk 4G+ en/of Internet of Things.

donderdag, 07 september 2017 - Categorie: Verhalen

Bron: e-mail van een lezer
7 sept. 2017

Mijn leven wordt nu echt bedreigd, slaap praktisch niet meer, ben dood- en doodmoe ect. Wat er nu is bijgekomen aan straling is voor mij niet meer te verdragen; conditie holt achteruit. Vandaag een dag met iets meer energie, zodat ik op stand.nl kon reageren. Soms en steeds vaker voel ik mij radeloos en weet ik niet meer wat ik moet doen.

Vanmorgen op het laatste moment iets over de stelling ‘Het volgende kabinet moet meer werk maken van digitale dreiging’, vernomen van de heer A. van Lammeren, onderdirecteur van PBL, waarop ik toch heb gereageerd om enige nadelen van het digitale tijdperk te benoemen en EHS onder de aandacht van het publiek te brengen. Daarbij heb ik vergeten mij voor te stellen, omdat ik ervan uitging dat de presentator dat zou doen. Helaas …..

Op 06.02 tot 06.42 wordt bovengenoemd onderwerp vermeld en van 26.58 tot 28.53 o.a. mijn reactie met commentaar van spreker drs. K. Verhoeven van D’66. Sven Kockelmann neemt aan dat ik al slechtziend ben. De heer Van Lammeren beantwoordt mijn reactie in het kader van ‘Toegankelijkheid en Participatie’ met : ‘Kun je meekomen?’ en wijst op tweedeling in de vorm van jong/oud, hoge/lage opleiding etc. Luisteren naar wat wordt gezegd schijnt niet altijd makkelijk te zijn, waarop beantwoording naar eigen inzicht.

www.nporadio1.nl/gemist

www.parlement.com/id/vif4b8fdu8ss/k_kees_verhoeven

www.pbl.nl/

www.pbl.nl/zoeken/dhr.%20Van%20Lammeren

Met vriendelijke groet,
M. de J.


Met volledige naam bij StopUMTS bekend. Geplaatst op verzoek van de schrijfster. Zij is echter niet de enige die een toename van het aantal en de ernst van de klachten meldt. En dat is al jaren aan de gang. Bij elke uitbreiding door de providers blijkt dat een extra aanslag op de gezondheid te zijn.



Lees verder in de categorie Verhalen | Terug naar homepage | Lees de introductie