Slimme meter wordt grootschalig aangeboden

zaterdag, 21 juni 2014 - Categorie: Berichten Nederland

Bron: www.beurs.nl/nieuws/binnenland/3470727/slimme-meter-wordt-grootschalig-aangeboden .
20 juni 2014


DEN HAAG (ANP) - Netbeheerders gaan de slimme energiemeter vanaf 1 januari volgend jaar grootschalig aanbieden aan consumenten. Met energieleveranciers en onafhankelijk dienstenaanbieders is vrijdag een convenant getekend om dat te regelen.

Kern van deze overeenkomst is dat de beheerders van de stroom- en gasnetten energieleveranciers en aanbieders informeren over plaats en tijdstip waarop zij de slimme meter aanbieden. Zij kunnen er dan op inspelen en de klant een aanbod doen voor producten en diensten die aan de meter zijn te koppelen.

Met de slimme meter krijgen klanten om de maand een overzicht van hun energieverbruik. Dat moet er voor zorgen dat zij zuiniger met het verlichten en verwarmen van hun huis omgaan. Het apparaat kan op afstand worden afgelezen. Het doorgeven van de meterstanden is niet meer nodig.

Reactie:
Het slimste is de slimme meter te weigeren. Dat mag. Afgezien van privacy en veiligheid is dat weigeren ook veel beter voor de gezondheid. Voor ervaringsverhalen van mensen zie www.stopumts.nl
L. Vriens 21 juni 2014 10:17:41


.......................

Zie ook:
www.limburger.nl/article/20140620/ANPNIEUWS03/306209950 .
20 juni 2014

en voor verdere informatie zie:
Voorlichting/8311/slimme_meter_nuttige_informatie .
en
Berichten%20Nederland/8414/consument_wantrouwt_de__slimme__energiemeter_%7B%7B%28en_terecht%29%7D%7D .
en de (lange) video:
The Truth About Smart Meters by Brian Thiesen
www.youtube.com/watch?v=v4HsxNG2-4M .




Lees verder in de categorie Berichten Nederland | Terug naar homepage | Lees de introductie