Hoogeveen: Hoge umts-mast in Steenbergerpark
woensdag, 18 november 2009 - Categorie: Berichten Nederland
Bron: Dagbladvan het Noorden 16 nov. 2009
Hoge umts-mast in Hoogeveense Steenbergerpark
Provider Vodafone Libertel heeft bij de gemeente vergunning aangevraagd voor de bouw van een veertig meter hoge antennemast in het Steenbergerpark.
Burgemeester en wethouders van Hoogeveen hebben zestien plekken in de gemeente aangewezen voor de mogelijke bouw van een umts-mast. Het antennebeleid is een reactie op de toenemende weigeringen van woningcorporaties om op haar gebouwen dergelijke masten te plaatsen.
De gemeente stelt een masthoogte van veertig meter verplicht. Volgens een woordvoerder moet dat discussie over het delen van de mast met andere providers, die daar hun antennes in aanbrengen, voorkomen. Bij lagere antennemast wordt deze zogeheten site-sharing belemmerd met als gevolg dat providers een eigen antennemast willen plaatsen.
Voor het originele bericht zie:
www.dvhn.nl/nieuws/noorden/drenthe/article5444807.ece/Hoge-umts-mast-in-Hoogeveense-Steenbergerpark .
Lees verder in de categorie Berichten Nederland | Terug naar homepage | Lees de introductie