StopUMTS Logo
Zoeken
   
Artikelen
05/02/12RTL 8: mobieltjes en kank
04/02/12Acceptatie van EHS. Updat
25/12/11Vrede op aarde aan de men
Berichten Nederland
08/02/12Breda: Buurtbewoners tege
07/02/12Eindhoven: ''Informatie-a
05/02/12Nieuwkoop: Geen uitstel v
04/02/12Jaren te laat: Nieuwe cod
04/02/12Houten: 386 Handtekeninge
Berichten België
07/02/12Vlaamse politieke partij
01/02/12NMBS stelt WiFi overal be
01/02/12Internetverslaving even
18/01/12Brugge: Geen gratis draad
18/01/12Een verhaal over straling
Berichten Internationaal
05/02/12Spanje: ''Kankerpaal'' in
02/02/12Frankrijk: Proef met verl
01/02/12USA: Artsenorganisatie ro
01/02/12UK: Regering komt terug o
31/01/12USA: Boek Disconnect van
Ervaringen | Appellen/oproepen
05/02/12Duitsland: Rechter op de
27/01/12Zuid-Afrika: Het schokken
17/01/12EHS: Geen huisarts meer e
Onderzoeken
04/02/12UK: Science update van Po
01/02/12Zwitserland: Blinde kalve
31/01/12Griekenland: Straling mob
Veel gestelde vragen
05/02/12Elektrogevoeligheid - Wat
18/01/12Waaom geven de meetresult
26/10/11Waarom zijn sommige mense
Juridische informatie
26/01/12Hof Amsterdam verlaagt WO
13/12/11Tollebeek: Intrekking pro
14/10/11Beschikking Europees Hof
Oproepen
08/10/12Malta: Workshop Biologisc
15/03/126e Bijeenkomst klankbordg
07/02/12Stralingsvrije opvang (Wi
Folders en publicaties
19/01/12Gratis on line publicatie
05/01/12Elektromagnetische velden
18/10/11Bespreking boek Belgische
Briefwisselingen | Archief: 2008, 2005
31/10/11Brief Nederlands straling
19/10/11Open Brief verzonden aan
14/10/11Open brief aan de Raad va
Illustraties
 Algemeen
 Fotoalbum zendmasten
 Wetenschappelijke illustraties
Topic-discussie over het begrip electrosmog als wetenschappelijk verschijnsel    
Ga naar overzicht berichten in: Oproepen

Topic-discussie over het begrip electrosmog als wetenschappelijk verschijnsel
donderdag, 17 september 2009 - Dossier: Algemeen


Onderstaande discussie-oproep verscheen op forum.fok:

Bron: forum.fok.nl sept 2009

Na me een beetje verdiept te hebben in aspecten van electrosmog en voorlichting door onze overheid in relatie tot bijv. het TNO en vooral in relatie tot met name buitenlandse wetenschappelijke rapporten ben ik toch wel geschrokken over het gebrek aan deskundigheid en vooral het gebrek aan respect van de Nederlandse overheid voor de individuele burger en de kleinere protesterende gemeentes aangaande dit UMTS-thema en de optredende gezondheidsklachten.

Tal van hoogstaande wetenschappelijke studies wijzen uit dat de gigantische toename van draadloze communicatie en elektronica in onze samenleving reden geven tot grote zorg voor de effecten er van op onze gezondheid en milieu.

Ik wil hier beginnen door 4 grote onafhankelijke platformen/initiatieven noemen die door de Nederlandse overheid compleet worden genegeerd en gebagatiliseerd ten nadele van de rechten en de gezondheid van de individuele burger.

www.feb.se/index_int.htm .

stralingsrisicos.nl/ .

Het Freiburger appel (van Duitse onafhankelijke wetenschappers/medici) via:

www.milieuziektes.nl/Pagina3.html .

Het bioinitiative report:

www.bioinitiative.org/report/index.htm .

Als je je een klein beetje verdiept in deze materie en ook de visie van de Nederlandse overheid gaat bestuderen bijvoorbeeld op

www.antennebureau.nl .

.. dan kun je niets anders concluderen dat er iets goed mis is bij onze GGDs en Overheid die er juist de taak voor hebben om onze gezondheid te beschermen.

Mijn voorlopige persoonlijke indruk hierbij is:

1e: Ik schrik vooral van de wijze waarop de Nederlandse overheid hier eenzijdig manipuleert door kritische discussies te manipuleren en door onafhankelijke wetenschappelijke feiten te negeren of erger: te verdraaien en/of te verbergen.

2e: Schrikbarend is ook voor mij het gebrek aan deskundigheid bij de overheid in diens voorlichting aan de burger en aan de arsten/instellingen van gezondheidszorg, aangaande kennis van elektrotechniek en radiotechniek. Bij tal van punten van technisch commentaar is het verbijsterend te moeten lezen hoe ondeskundig men bij de overheid is en antwoorden aan de kritische burger geeft die zelfs de niet-ingewijde lezer al tot wantrouwende vraagtekens doet leiden.

3e: De Nederlandse overheid is totaal verrast door het begrip electro-smog, en in tegenstelling tot bijvoorbeeld de Duitse en Zweedse overheid kan zij niets, zij kan geen moderne technische normen evalueren en controleren in relatie tot gezondheidsrisico's en zij kan de burger geen deskundig antwoord aangaande electrostress/electrosmog geven (over kenniseconomie gesproken).

Aangaande dit onderwerp vond ik verder de volgende interessante websites:

www.stopumts.nl .

www.stralendegroeten.nl/ .

www.beperkdestraling.org/default.aspx .

www.hese-project.org/nl/index.php?lang=nl .

www.elektrosmognews.de .

bemri.org/archive/hese-uk/en/niemr/index.php .

Deze topic-discussie zou ik graag willen richten op het begrip electrosmog als wetenschappelijk verschijnsel en vooral in relatie tot het ontkennen van het probleem door de Nederlandse overheid in vergelijking met andere landen.

Gaat u rustig slapen, het komt allemaal weer goed.

Voor deze topic-discussie zie:
forum.fok.nl/topic/1335778 .


Ga terug naar het hoofdmenu
Afdrukken | Vragen | RSS | Disclaimer