StopUMTS Logo
how to get rid of moles
Zoeken
   
Voorlichting
01/06/12Zembla: Ziek van je mobie
Artikelen
23/05/12Samenvatting van de gezon
13/05/12ICNIRP workshop Londen:
19/04/12Kennisplatform EMV: Beper
Berichten Nederland
23/05/12Zoeterwoude: Gratis magne
17/05/12Oud nieuws: Nieuwe genera
15/05/12Beuningen: KPN mag waarsc
12/05/12Beuningen: Bezwaren tegen
10/05/12Frequentieveiling bedreig
Berichten België
23/05/12Wijnegem: College schuift
21/05/12Bekende radiopresentatric
11/05/12Verstandige Minister van
Berichten Internationaal
19/05/12Duitsland: Draadloze tech
18/05/12Canada: Kort college over
17/05/12Canada: Eerste witte (str
15/05/12Zwitserland: Bekende volk
15/05/12Zweden: Politieofficier w
Ervaringen | Appellen/oproepen
19/05/12USA: Ervaringsverhaal sli
14/05/12Frankrijk: Zij zou een le
14/05/12Nederlandse stralingsslac
Onderzoeken
24/04/12UK: Nieuwe model ter bepa
21/04/12China: UMTS straling vero
19/04/12Frankrijk: Neurobiologisc
Veel gestelde vragen
27/04/12Elektrogevoeligheid - Wat
15/04/12Is Wifi een gevaar voor d
20/03/12Hoe dom is het gebruik va
Juridische informatie
19/04/12Gerechtshof Amsterdam bev
12/03/12Winterswijk: Gemeente die
23/02/12Almelo: Rechtbank verschu
Oproepen
09/07/12India: Internationale wor
01/06/12Oproep Zembla tot medewer
16/05/12Madrid: Congres over onde
Folders en publicaties
08/05/12Documentaire over de gezo
17/04/12Nieuwe Nederlandstalige w
09/04/12Zesde publicatie Kompeten
Briefwisselingen | Archief: 2008, 2005
23/05/12Reactie Nationaal Platfor
01/04/12Brief Nederlandse meettec
31/10/11Brief Nederlands straling
Illustraties
 Algemeen
 Fotoalbum zendmasten
 Wetenschappelijke illustraties
Breda: Buurtbewoners tegen zendmast Prinsenbeek, eerste bezwaarschriften ingediend.    
Ga naar overzicht berichten in: Berichten Nederland

Breda: Buurtbewoners tegen zendmast Prinsenbeek, eerste bezwaarschriften ingediend.
woensdag, 08 februari 2012 - Dossier: Algemeen


Bron: Breda Vandaag 7 jan. 2012

Auteur: Annet Goos

PRINSENBEEK – Bewoners van de Neelstraat in Prinsenbeek zijn niet blij met de komst van een 37,5 meter hoge GSM-mast. De gemeente geeft aan dat op het moment zeven bezwaarschriften zijn ingediend.

In de omgeving van de plek waar de mast moet komen staan ongeveer 26 woningen. Volgens buurtbewoner Klaas Berghuis zijn veel bewoners nog bezig met hun bezwaar en zullen er meer volgen.

Op 13 januari verleende de gemeente Breda een vergunning aan telecombedrijf Vodafone voor het plaatsen van de mast.

“Wij zijn er absoluut tegen, het is een belachelijk plan van de gemeente”, aldus Berghuis. Zelf woont hij op ongeveer 40 meter afstand van de plek waar de mast moet komen. “Normaal worden dit soort masten nooit in woonwijken geplaatst. Het is vergelijkbaar met een flatgebouw van twaalf verdiepingen in je achtertuin.” Berghuis roept omwonenden dan ook op om bezwaar te maken tegen het verlenen van de vergunning.

Belanghebbenden hebben tot en met 24 februari de tijd om bezwaar te maken tegen het besluit van de gemeente.

Voor het originele bericht zie:
www.bredavandaag.nl/nieuws/algemeen/2012-02-07/buurtbewoners-tegen-zendmast-prinsenbeek?utm_source=www.hetnieuws.in&utm_medium=embed&utm_content .

Prinsenbeeknieuws meldt op 7 febr. 2012:

Eerste bezwaarschriften tegen UMTS-mast binnen
Bij de gemeente Breda zijn de afgelopen maand al verschillende bezwaarschriften binnengekomen tegen de plannen om een 37,5 meter hoge UMTS-mast te plaatsen tussen de Vianendreef en de Neelstraat in Prinsenbeek. En volgens buurtbewoner Klaas Berghuis volgen er nog veel meer.

De buurtbewoners maken zich zorgen over de zendmast die Vodafone BV wil plaatsen. Ze vinden de mast veel te hoog voor een woonomgeving en maken zich zorgen over de gezondheidsrisico’s. Ze zijn bezig om in groepsverband actie te ondernemen. Hiervoor bewandelen ze twee wegen, legt Berghuis uit. ,,We hopen natuurlijk nog steeds dat we er met de eigenaar uit kunnen komen. Dat we hem ervan kunnen overtuigen om af te zien van medewerking. Maar tegelijk dienen we alvast bezwaarschriften in. Volgende week willen we die zoveel mogelijk de deur uit hebben.’’

De bezwaarmakers kunnen niet begrijpen dat de gemeente Breda een dergelijk mast in een woonbuurt gaat plaatsen. Ze noemen hun bezwaren ook een signaal naar de gemeente om zendmasten niet op dergelijke locaties te laten bouwen. Maar voor de gemeente is de bedoelde plek helemaal geen woonbuurt, weet Berghuis. ,,Terwijl er binnen 100 meter toch 26 woningen staan. Het eerste huis staat op 20 meter afstand van de toekomstige mast.’’

De omgevingsvergunning is op 13 januari verleend aan Vodafone. Belanghebbenden kunnen hiertegen tot en met 24 februari bezwaar aantekenen bij burgemeester en wethouders.

Voor het origineel zie:
www.prinsenbeeknieuws.nl/index.php?option=com_content&view=article&id=6589:eerste-bezwaarschriften-tegen-umts-mast-binnen&catid=1:startprinsenbeeknl .


Ga terug naar het hoofdmenu
Afdrukken | Vragen | RSS | Disclaimer